Укр
Рус

Код товару: AR_3004614
AMD Ryzen 5 5600X - новітній процесор від компанії AMD, який розроблений на базі інноваційної архітектури Zen. У ній використовується потужний механізм виконання, а також підтримується функція одночасної багатопоточності. Даний процесор розроблений для ефективного використання ресурсів та забезпечення максимальної обчислювальної продуктивності. Нова трирівнева кеш-пам'ять з низькою затримкою і нові алгоритми попередньої вибірки значно зменшують кількість кеш-промахів і збільшують пропускну здатність у порівнянні з попередньою мікроархітектурою.
Вбудований штучний інтелект дозволяє процесору ефективніше справлятися з виконанням складних задач, а розроблені алгоритми навчання здатні заздалегідь передбачати і готувати для ПО необхідні дані, що забезпечує шалену швидкість обчислень і мінімальний час відгуку.
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Сокет | AM4, AM4 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.7 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.6 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Графічне ядро | немає |
| Архітектура ядра AMD | Zen 3 |
| Тип поставки | BOX |
| Охолодження в комплекті | кулер у комплекті |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen3 |
| Версія PCI express | 4.0 |
| Дата виходу | 05.11.2020 |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 3200 MHz |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 3MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 32MB |
| Розблокований множник | так |
| Техпроцес | 7nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
9 363 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00