Укр
Рус

Код товару: AR_3004715
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Сокет | AM5 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.3 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.3 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Графічне ядро | AMD Radeon Graphics |
| Архітектура ядра AMD | Zen 4 |
| Тип поставки | Tray |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Країна виробник | США |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 384KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 6MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 16MB |
| Розблокований множник | так |
| Техпроцес | 5nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 092 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00