Укр
Рус

Код товару: AR_3004662
AMD Ryzen 7 9700X — новітній процесор від компанії AMD, що характеризується високопродуктивною графікою, адже додатково оснащений Radeon Graphics. Також може працювати у парі з відеокартами для виняткового ігрового досвіду та роботи з графічним контентом.
Він розроблений на базі інноваційної архітектури Zen 5, що має потужний механізм виконання. Процесор підтримує функцію одночасної багатопотоковості та розроблений для ефективного використання ресурсів та забезпечення максимальної обчислювальної продуктивності.
Частота складає 3.8 ГГц з максимально можливим значенням у 5.5 ГГц. Висока продуктивність досягається завдяки 8 ядрам і можливості проведення обчислень у 16 потоків.
Цей процесор забезпечить максимальний ефект при мінімальній енергозатратності та підтримає будь-які хмарні обчислення, технології віртуальної реальності, ігрові процеси, демонструючи продуктивність промислового рівня.
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Сокет | AM5, AM5 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.8 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.5 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Графічне ядро | AMD Radeon Graphics |
| Архітектура ядра AMD | Zen 5 |
| Тип поставки | BOX без кулера |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Країна виробник | США |
| Версія PCI express | 5.0 |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість ядер графічного процесора | 2 |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 5600 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 192 GB |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 640KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 8MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 32MB |
| Розблокований множник | так |
| Техпроцес | 4nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Частота графічного процесора | 2200 MHz |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
17 888 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00