Укр
Рус




Код товару: AR_3004646
AM5, 8 ядер, 16 потоків, 4.7 GHz, 5.6 GHz, Максимальний TDP - 120 Вт, 4nm, L1: 640KB, L2: 8MB, L3: 96MB, AMD Radeon Graphics, AMD Zen 5, BOX
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Сокет | AM5 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 4.7 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.6 GHz |
| Максимальний TDP | 120 Вт |
| Графічне ядро | AMD Radeon Graphics |
| Архітектура ядра AMD | Zen 5 |
| Тип поставки | BOX, BOX без кулера |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Країна виробник | США |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 192 GB |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 640KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 8MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 96MB |
| Розблокований множник | так |
| Техпроцес | 4nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
31 451 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00