Укр
Рус

Код товару: AR_3017256
Переваги продукту
Області застосування
Особливості продукту
| Тип | світлодіодні LED |
| Призначення | для освітлення вхідних дверей та воріт, для освітлення паркінгів, для освітлення будівель, для освітлення вулиць, для освітлення приміщень |
| Тип монтажу | настінний |
| Світловий потік | 900 лм |
| Температура світла | 4000 K |
| Джерело живлення | електромережа |
| Датчик руху | ні |
| Датчик освітлення | ні |
| Країна виробник | Китай |
| Клас захисту | IP65 |
| Кут розсіювання | 100° |
| Напруга | 220-240 В |
| Особливості | вологозахищений, кабель без вилки |
| Потужність | 10 Вт |
| Робоча температура | -30°С - +40°С |
| Розмір | 12.8 х 8.3 х 2.8 см |
| Термін служби | 25 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
423 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00