Укр
Рус

Код товару: AR_3017186
Акумуляторний прожектор NEO 99-038 оснащений високоякісним світлодіодом LED COB зі світловим потоком 750 люмен та потужністю 10Вт. Прожектор вирізняється сучасним дизайном. Виріб має 3 функції освітлення: 100%, 50% та стробоскоп. Можна регулювати кут нахилу. Відповідність європейським стандартам безпеки підтверджено сертифікатом CE. Бренд NEO виправдовує очікування фахівців.
Основні характеристики:
| Тип | світлодіодні LED |
| Призначення | ліхтар, для освітлення приміщень |
| Тип монтажу | переносний |
| Світловий потік | 750 лм |
| Джерело живлення | акумулятор, електромережа |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення сінк | освітлення на акб |
| Кількість світлодіодів | 1 шт |
| Клас захисту | IP20 |
| Кут розсіювання | 100° |
| Напруга | 5 В |
| Особливості | функція PowerBank |
| Потужність | 10 Вт |
| Робоча температура | -10°С - +40°С |
| Розмір | 18 x 12 x 5 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
894 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00