Укр
Рус

Код товару: AR_3017249
Прожектор Neo Tools, живлення від сонячного світла, 250 люмен, 1200 мАг, 3.7 Li-Ion, SMD LED, датчик руху та сутінків, IP44. Практичний та екологічний настінний світильник Neo Tools, 99-055 на сонячних батареях.
Характеристики
| Тип | світлодіодні LED |
| Призначення | ліхтар, для освітлення вхідних дверей та воріт, для освітлення паркінгів, для освітлення будівель, для освітлення вулиць, для освітлення приміщень |
| Тип монтажу | підвісний |
| Світловий потік | 250 лм |
| Температура світла | 6500 K |
| Джерело живлення | акумулятор, сонячна панель |
| Датчик руху | є |
| Датчик освітлення | є |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | 1250 mAh |
| Живлення сінк | освітлення на акб |
| Кількість світлодіодів | 20 шт |
| Клас захисту | IP44 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Напруга | 3.7 В |
| Особливості | вологозахищений, режим роботи |
| Потужність | 320 Вт |
| Потужність сонячної панелі | 3 Вт |
| Робоча температура | -20°C - +40°C |
| Розмір | 13 x 10 x 6 см |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Час роботи від акумулятора | 12 г |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
519 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00