Укр
Рус

Код товару: AR_3017192
Прожектор Neo Tools, алюміній, 220 В, 50Вт, 8500 люмен, SMD LED, кабель 3 м із вилкою, на штативі 1.8 м, IP65. Рефлектор подвійний на штативі NEO 99-062 SMD 50 Вт використовується для внутрішнього та зовнішнього освітлення.
Характеристики
| Тип | світлодіодні LED |
| Призначення | ліхтар, для освітлення паркінгів, для освітлення приміщень |
| Тип монтажу | на штатив |
| Світловий потік | 8500 лм |
| Температура світла | 6500 K |
| Джерело живлення | електромережа |
| Датчик руху | ні |
| Датчик освітлення | ні |
| Країна виробник | Китай |
| Клас захисту | IP65 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Напруга | 220-240 В |
| Особливості | кабель із вилкою, телескопічний штатив, поворотні, вологозахищений |
| Потужність | 50 Вт |
| Робоча температура | -25°С - +40°С |
| Розмір | 71 х 19.5 х 13.2 см |
| Термін служби | 20 000 годин |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 550 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00