Прожектор SLIM SENSOR LED RITAR RT-FLOOD/MS30A, 30W, 36xSMD2835, IP65, 3000Lm, 6500K (100%), PF>0.9 Ra>70, 185*200*25mm - фото 1
Прожектор SLIM SENSOR LED RITAR RT-FLOOD/MS30A, 30W, 36xSMD2835, IP65, 3000Lm, 6500K (100%), PF>0.9 Ra>70, 185*200*25mm
Код товару: TP_1834481
Про товар
Опис: Світильник SLIM SENSOR LED RITAR RT-FLOOD/MS30A є компактним і ефективним LED освітленням з датчиком руху, призначене для зовнішнього застосування.Характеристики:- Потужність: 30W- Тип світлодіодів: 36xSMD2835- Захист від води та пилу: IP65- Світловий потік: 3000Lm- Колірна температура: 6500K (100%)- Коефіцієнт потужності (PF): >0.9- Індекс кольору (Ra): >70- Габарити: 185 * 200 * 25мм
Характеристики
Бренд
Ritar
Продавець
tehnopost
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
В наявності
-9%