Укр
Рус

Код товару: AR_3024933
Xprinter XP-58IIL – пристрій виготовлення нефіскальних документів. POS-принтер відрізняється надійною конструкцією валу, розширеним діапазоном робочих температур, зручною конструкцією корпусу, що забезпечує швидкий доступ до зміни стрічки "drop-and-print", низьким рівнем шуму.
Пристрій підтримує друк штрих-кодів та графіки на швидкості 9 см/сек. Щільність друку становить 8 точок на міліметр, має захист від перегріву. У принтері можуть встановлюватися рулони діаметром 6,5 см. До грошової скриньки підключення відбувається за допомогою USB/RS11, комп'ютер може підключатися через USB-інтерфейс. Невеликі габарити (185x132x110 міліметра) дозволяють заощаджувати простір.
| Тип | настільний |
| Тип друку | термодрук |
| Інтерфейси | USB |
| Автообрізка чека | відсутня |
| Країна виробник | Китай |
| Адаптер/блок живлення | зовнішній |
| Вага | 0.79 кг |
| Вологість при експлуатації | 10 - 80% |
| Діаметр витратного матеріалу | 60 мм |
| Джерело живлення | 110 - 240 В |
| Колір | чорний |
| Максимальна швидкість друку | 90 мм/с |
| Можливість підключення грошового ящика | 1 ящик |
| Операційна система | Linux OS, Android, IOS, Windows |
| Підтримка друку штрих-кодів | 1D: UPC-A, UPC-E, JAN13(EAN13), JAN8(EAN8), CODE39, ITF, CODABAR, CODE93, CODE128 |
| Розмір буфера пам'яті | 1 MB |
| Розмір шрифту | А: 1.5 х 3 мм, 1.1 х 2.1 мм |
| Розміри | 185 х 132 х 110 мм |
| Температура зберігання | від -10 до +60 ° C |
| Ширина витратного матеріалу | 57.5 ± 0,5 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 727 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00