Укр
Рус

Код товару: AR_3024942
Бюджетний чековий POS-принтер Xprinter XP-E200L в компактному ергономічному корпусі призначений для підприємств, яким потрібен ефективний і надійний друк квитанцій, зокрема, для роздрібних магазинів, кафе та ресторанів. Даний пристрій полегшує швидку обробку транзакцій, управління запасами та покращує обслуговування клієнтів.
Продумана ергономічна конструкція принтера XP-E200L дозволяє його встановлювати як на столі або прилавку, так і на стіні, що дозволяє значно економити робочий простір. Відповідно до способу розташування видача чеків може бути як горизонтально, так і вертикально. Для підключення до основної POS-системи передбачені інтерфейси USB, Ethernet, RS-232.
ПРРО принтер чеків Xprinter XP-E200L використовує прямий метод термодруку зі швидкістю 200мм/с на стрічці шириною 80 мм. Ширина друку може змінюватися у налаштуваннях. Ресурс термоголовки – 150 км.
Сучасна система програмування дозволяє створювати чеки і квитанції як з лінійними, так і двомірними штрих кодами.
Чековий ПРРО принтер Xprinter XP-E200L оснащений авторізаком з функцією часткового відрізу і розрахований на здійснення 1.5 млн різів.
Принтер чеків сумісний з операційними системами Windows, JPOS, Linux, Android, Mac, OPOS.
| Тип | настільний |
| Тип друку | термодрук |
| Інтерфейси | USB, Ethernet, RS-232 |
| Країна виробник | Китай |
| Адаптер/блок живлення | зовнішній |
| Вага | 1.1 кг |
| Вологість при експлуатації | 10 - 80% |
| Діаметр витратного матеріалу | 65 мм |
| Джерело живлення | 100 - 240 В |
| Колір | чорний |
| Максимальна швидкість друку | 200 мм/с |
| Можливість підключення грошового ящика | 1 ящик |
| Операційна система | Windows 10, Windows 8, WinXP, Windows Vista, Linux OS, Android, Windows Server 2003, Windows 8.1, Mac OS, Windows 7 |
| Розмір буфера пам'яті | 128 КБ |
| Розмір шрифту | 24x24, А: 1.5 х 3 мм, 1.1 х 2.1 мм |
| Розміри | 192 x 140 x 140 мм |
| Температура зберігання | від -10 до +60 ° C |
| Ширина витратного матеріалу | 80 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 674 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00