Укр
Рус

Код товару: AR_3013621
ДБЖ APC Back-UPS 600W/1050VA Schuko (BE1050G2-GR) – це надійне рішення для захисту від перебоїв електропостачання та забезпечення стабільної роботи вашої техніки. Цей ДБЖ є ідеальним вибором для використання в домашніх умовах або в невеликих офісах, де потрібне безперервне живлення критично важливого обладнання, такого як комп'ютери, маршрутизатори, медіа-центри та мережеві пристрої.
Основні переваги:
ДБЖ APC Back-UPS BE1050G2-GR не тільки забезпечує захист від перебоїв електропостачання, а й значно подовжує термін служби ваших пристроїв, захищаючи їх від мережевих аномалій та перевантажень.
| Призначення | для домашніх ПК, для ноутбуків |
| Тип архітектури | резервний (off line) |
| Потужність, Вт | 600 Вт |
| Потужність, ВА | 1050 В*А |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 8 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Країна виробник | Індія |
| Автон. робота при max навантаж | 1.5 хв |
| Вага, кг | 4 кг |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 1 |
| Вхідна напруга | 170-300 В |
| Додатковий фільтр | USB-C |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Кількість АКБ | 1 |
| Кількість розеток | 8 x Schuko |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 120 х 365 х 130 мм |
| Тип виконання | класичний |
| Час переходу на батарею, мс | 6-10 мс |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
10 126 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00