Укр
Рус

Код товару: AR_3013629
для побутової техніки, для домашніх ПК, резервний (off line), 400 Вт, 650 В*А, правильна (чиста) синусоїда, 180-266 В, АКБ - вбудована, 12V / 7AH x 1, LCD - без дисплея, 120 х 365 х 130 мм, 4 кг
| Призначення | для домашніх ПК, для побутової техніки |
| Тип архітектури | резервний (off line) |
| Потужність, Вт | 400 Вт |
| Потужність, ВА | 650 В*А |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 8 |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Країна виробник | Індія |
| Вага, кг | 4 кг |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 1 |
| Вхідна напруга | 180-266 В |
| Додатковий фільтр | USB |
| Кількість АКБ | 1 |
| Кількість розеток | 8 x Schuko |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 120 х 365 х 130 мм |
| Тип виконання | класичний |
| Час переходу на батарею, мс | 6 |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 926 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00