Укр
Рус

Код товару: AR_3013599
Регульована чутливість до рівня напруги
Забезпечує можливість настроювання ДБЖ на оптимальну ефективність у заданій інфраструктурі електроживлення або з застосуванням генераторів.
Звукові сигнали
Повідомлення про зміни мережевого електроживлення й умов роботи ДБЖ.
Автоматична самодіагностика
Періодична самодіагностика батарей дає змогу своєчасно виявити батарею, що підлягає заміні.
Індикатор зарядження акумулятора
Дає вам знати, коли батарея заряджається, а також коли вона повністю заряджена.
Повідомлення про відмову батареї
Завчасне інформування про відмову батарей, яка наближається, що дає змогу своєчасно виконувати профілактичне обслуговування.
Індикатор несправності в електромережі будівлі
Цей світлодіодний індикатор сигналізує про наявність потенційної небезпеки в електропроводині приміщення.
Можливість холодного старту
Забезпечення тимчасового живлення від батарей у раз вимкнення зовнішнього електроживлення.
Захист від сплесків напруги в лініях передавання даних
Захист під'єднаного обладнання від сплесків напруги в лініях передавання даних
Повідомлення про брак з'єднання з батареєю
У разі неготовності батареї забезпечувати резервне електроживлення подається попереджувальне повідомлення.
Заміна батарей під час роботи ДБЖ
Забезпечення обладнання, яке підлягає чистому синусоїдальному безперебійному живленню під час заміни акумуляторних батарей.
Отримане підтвердження відповідності вимогам безпеки від організацій, що контролюють
Продукт пройшов тестування й забезпечує надійну роботу підключеного обладнання постачальника послуг у зазначених умовах експлуатації.
Проста заміна акумуляторів
Підвищує рівень експлуатаційної готовності ДБЖ, забезпечуючи швидку і легку заміну акумулятора.
Використовувані для заряджання акумуляторів порти USB
Одночасне заряджання мобільних пристроїв, включно зі смартфонами та планшетами.
USB-порт
Доступ до додаткових функцій захисту живлення та керування ДБЖ із комп'ютера через порт USB.
Замінювані користувачем батареї
Підвищення експлуатаційної готовності завдяки можливості підготовленому користувачеві виконувати модернізацію батарейного масиву та заміні батарей, що скорочує середній час ремонту.
| Призначення | для домашніх ПК, для ноутбуків |
| Тип архітектури | резервний (off line) |
| Потужність, Вт | 520 Вт |
| Потужність, ВА | 850 В*А |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 8 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Країна виробник | Індія |
| Автон. робота при max навантаж | 2.4 хв |
| Вага, кг | 4.5 кг |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 1 |
| Вхідна напруга | 170-300 В |
| Додатковий фільтр | USB-C |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Кількість АКБ | 1 |
| Кількість розеток | 8 x Schuko |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 120 х 365 х 130 мм |
| Тип виконання | класичний |
| Час переходу на батарею, мс | 6-10 мс |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 946 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00