Укр
Рус

Код товару: AR_3013600
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип архітектури | резервний (off line) |
| Потужність, Вт | 400 Вт |
| Потужність, ВА | 650 В*А |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість IEC розеток, шт | 4 |
| Інтерфейс підключення | RS-232, USB |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Країна виробник | Індія |
| Автон. робота при max навантаж | 2.4 хв |
| Вага, кг | 6 кг |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 1 |
| Вхідна напруга | 180 до 260 В |
| Додатковий фільтр | RJ-11 |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Кількість АКБ | 1 |
| Кількість розеток | 4 x IEC 320 C13 |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 91 х 165 х 284 мм |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
13 989 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00