Укр
Рус

Код товару: AR_3013605
для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 510 Вт, 850 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, 161 до 284 В, АКБ - вбудована, 12V / 9 AH x 1, LCD - без дисплея, 170 x 86 x 335 мм, 4.3 кг
| Призначення | для домашніх ПК, для ноутбуків |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Потужність, Вт | 510 Вт |
| Потужність, ВА | 850 В*А |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 8 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Країна виробник | Китай |
| Вага, кг | 4.3 кг |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 1 |
| Вхідна напруга | 161 до 284 В |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Кількість АКБ | 1 |
| Кількість розеток | 8 x Schuko |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 170 x 86 x 335 мм |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 830 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00