Укр
Рус

Код товару: AR_3013604
Лінійно-інтерактивний ДБЖ Eaton Ellipse PRO 650 спеціально розроблений для захисту робочих станцій, що виконують відповідальні завдання. Він обладнаний РК дисплеєм для відображення стану ДБЖ і результатів вимірювань в масштабі реального часу. ДБЖ забезпечений виходами живлення з функцією EcoControl, що забезпечує економію до 20% електроенергії, а також пристроєм захисту від кидків напруги Advanced Surge Reduction (ASR)
| Призначення | для домашніх ПК, для робочих станцій, для мережевого обладнання |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Потужність, Вт | 400 Вт |
| Потужність, ВА | 650 В*А |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 4 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Країна виробник | Китай |
| Вага, кг | 6.6 кг |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 1 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Кількість АКБ | 1 |
| Кількість розеток | 4 x Schuko |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 260 x 82 x 285 мм |
| Тип виконання | монтуємий в стійку |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
10 232 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00