Пристрій безперебійного живлення Europower EPWM-MPS-1500/24 - фото 1
Пристрій безперебійного живлення Europower EPWM-MPS-1500/24
Код товару: AR_3013612
Про товар
10 кг
Тип архітектурибезперервної дії (on line)
Потужність, Вт1050 Вт
Потужність, ВА1500 В*А
Форма вихідної напругиправильна (чиста) синусоїда
Акумуляторна батареязовнішня
Напруга зовнішньої АКБ24 В
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт2
РК-дисплейдисплей
Країна виробникКитай
Автон. робота при max навантажзалежить від АКБ(зовнішня)
Вбудована батареябез батареї
Додатковострум заряду акб - 5/10/15/20A
Кількість АКБзовнішній акумулятор
Кількість розеток2 x Schuko
Розмір, мм (ШхГхВ)350 х 230 х 420 мм