Укр
Рус

Код товару: AR_3013613
6.3 кг
| Призначення | для домашніх ПК, для серверних стійок, для побутової техніки, для відеоспостереження, для котлів |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Потужність, Вт | 500 Вт |
| Потужність, ВА | 800 В*А |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Країна виробник | Китай |
| Автон. робота при max навантаж | залежить від АКБ(зовнішня) |
| Вага, кг | 6.3 кг |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Вхідна напруга | 145-275 В |
| Додатково | струм заряду акб - 3/5/10/15A |
| Кількість АКБ | зовнішній акумулятор |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 280 х 320 х 150 мм |
| Також | дбж для котла |
| Тип виконання | настінний |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Час переходу на батарею, мс | 6 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 610 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00