Пристрій безперебійного живлення Europower EPWM-MPS-800/12 - фото 1
Пристрій безперебійного живлення Europower EPWM-MPS-800/12
Код товару: AR_3013613
Про товар
6.3 кг
Тип архітектурибезперервної дії (on line)
Потужність, Вт500 Вт
Потужність, ВА800 В*А
Форма вихідної напругиправильна (чиста) синусоїда
Акумуляторна батареязовнішня
Напруга зовнішньої АКБ12 В
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт2
РК-дисплейдисплей
Країна виробникКитай
Автон. робота при max навантажзалежить від АКБ(зовнішня)
Вага, кг6.3 кг
Вбудована батареябез батареї
Вхідна напруга145-275 В
Додатковострум заряду акб - 3/5/10/15A
Кількість АКБзовнішній акумулятор
Кількість розеток2 x Schuko
Розмір, мм (ШхГхВ)280 х 320 х 150 мм