Укр
Рус

Код товару: AR_3013603
Джерело безперебійного живлення Europower PSW-EPB800TW12 придбав досить велику популярність на ринках України завдяки високій якості, надійності і ефективністю. Потужність даного пристрою становить 480 Вт, що цілком вистачає для якісної роботи. Варто відзначити, що він повністю автоматичний прилад, основні показники роботи якого ви можете спостерігати на вбудованому інформаційному дисплеї. За рахунок компактних розмірів і невеликої ваги, його легко транспортувати і переносити.
| Призначення | для побутової техніки, для відеоспостереження, для котлів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Потужність, Вт | 480 Вт |
| Потужність, ВА | 800 В*А |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Країна виробник | Китай |
| Вага, кг | 6 кг |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Вхідна напруга | 145-275 В |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 208 x 415 x 283 мм |
| Також | дбж для котла |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 мс |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 737 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00