Пристрій безперебійного живлення Europower PSW-EPB800TW12 - фото 1
Пристрій безперебійного живлення Europower PSW-EPB800TW12
Код товару: AR_3013603
Про товар
Джерело безперебійного живлення Europower PSW-EPB800TW12 придбав досить велику популярність на ринках України завдяки високій якості, надійності і ефективністю. Потужність даного пристрою становить 480 Вт, що цілком вистачає для якісної роботи. Варто відзначити, що він повністю автоматичний прилад, основні показники роботи якого ви можете спостерігати на вбудованому інформаційному дисплеї. За рахунок компактних розмірів і невеликої ваги, його легко транспортувати і переносити.
Призначеннядля побутової техніки, для відеоспостереження, для котлів
Тип архітектурилінійно-інтерактивний (line interactive)
Потужність, Вт480 Вт
Потужність, ВА800 В*А
Форма вихідної напругиправильна (чиста) синусоїда
Акумуляторна батареязовнішня
Напруга зовнішньої АКБ12 В
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт2
РК-дисплейдисплей
Країна виробникКитай
Вага, кг6 кг
Вбудована батареябез батареї
Вхідна напруга145-275 В
Кількість розеток2 x Schuko
Розмір, мм (ШхГхВ)208 x 415 x 283 мм