Укр
Рус

Код товару: AR_3013622
для відеоспостереження, для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 480 Вт, 800 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, 220 В ± 25 %, АКБ - вбудована, 12V / 8 AH x 1, LCD - дисплей, 100 х 295 х 160 мм, 5 кг
| Призначення | для домашніх ПК, для відеоспостереження |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Потужність, Вт | 480 Вт |
| Потужність, ВА | 800 В*А |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Країна виробник | Китай |
| Вага, кг | 5 кг |
| Вбудована батарея | 12V / 8 AH x 1 |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Кількість АКБ | 1 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 100 х 295 х 160 мм |
| Тип виконання | класичний |
| Час переходу на батарею, мс | 8-10 мс |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 301 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00