Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-800PLCD - фото 1
Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-800PLCD
Код товару: AR_3013622
Про товар
для відеоспостереження, для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 480 Вт, 800 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, 220 В ± 25 %, АКБ - вбудована, 12V / 8 AH x 1, LCD - дисплей, 100 х 295 х 160 мм, 5 кг
Призначеннядля домашніх ПК, для відеоспостереження
Тип архітектурилінійно-інтерактивний (line interactive)
Потужність, Вт480 Вт
Потужність, ВА800 В*А
Форма вихідної напругиапроксимована (ступінчаста) синусоїда
Акумуляторна батареявбудована
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт2
Інтерфейс підключенняUSB
РК-дисплейдисплей
Країна виробникКитай
Вага, кг5 кг
Вбудована батарея12V / 8 AH x 1
Вхідна напруга220 В ± 25 %
Додатковий фільтрRJ-45
Додатковоне сумісний з БЖ з APFC
Кількість АКБ1
Кількість розеток2 x Schuko
Розмір, мм (ШхГхВ)100 х 295 х 160 мм