Укр
Рус

Код товару: AR_3013632
для домашніх ПК, для робочих станцій, лінійно-інтерактивний (line interactive), 600 Вт, 1000 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, 170-290 В, АКБ - вбудована, LCD - без дисплея, 270 x 250 x 470 мм, 10.4 кг
| Призначення | для домашніх ПК, для робочих станцій |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Потужність, Вт | 600 Вт |
| Потужність, ВА | 1000 В*А |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Країна виробник | Тайвань |
| Автон. робота при max навантаж | 3 хв |
| Вага, кг | 10.4 кг |
| Вхідна напруга | 170-290 В |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Кількість АКБ | 2 |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 270 x 250 x 470 мм |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 938 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00