Укр
Рус

Код товару: AR_3013625
Джерело безперебійного живлення Marsiva Smart Mini UPS KP3 призначене для забезпечення безперервного живлення модемів, роутерів, маршрутизаторів, акваріумного обладнання, камер відеоспостереження та інших електроприладів з напругою 5В, 9В або 12В.
Перемикання ДБЖ Marsiva Smart Mini UPS KP3 на автономну роботу здійснюється миттєво. Надійний акумулятор ємністю 10000 мА*г може заживити відразу декілька пристроїв з сумарною потужністю до 18 Вт через роз’єми DC та USB.
Джерело безперебійного живлення оснащене інтелектуальною схемою із захистом від надмірного заряджання та розряджання, короткого замикання та можливістю вибору вихідної напруги постійного струму 5В/9В/12В.
Найвища категорія стійкості до горіння згідно зі стандартом UL 9 робить користування ДБЖ Marsiva Smart Mini UPS KP3 безпечним для вас і вашого майна.
Вентиляційні отвори на боковій панелі корпусу ДБЖ сприяють його швидкому та тихому охолодженню.
Монтуйте ДБЖ Marsiva Smart Mini UPS KP3 на стіну або встановлюйте на робочу поверхню – його білий корпус невеликого розміру стане органічним доповненням будь-якого інтер’єру.
| Призначення | для мережевого обладнання, для роутерів |
| Тип архітектури | резервний (off line) |
| Потужність, Вт | 18 Вт |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага, кг | 0.245 кг |
| Вбудована батарея | 10000mAh |
| Кількість АКБ | 2 |
| Кількість розеток | 3 x DC, 1 x USB |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 115 х 83 х 27 мм |
| Також | дбж для роутера |
| Тип виконання | настільний |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 471 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00