Укр
Рус

Код товару: AR_3013627
для домашніх ПК, безперервної дії (on line), 800 Вт, 1000 В*А, правильна (чиста) синусоїда, 140 до 290 В, АКБ - вбудована, 12V / 7.5AH x 2, LCD - дисплей, 145 х 345 х 220 мм, 6.4 кг
| Призначення | для домашніх ПК, для телевізорів, для ноутбуків |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Потужність, Вт | 800 Вт |
| Потужність, ВА | 1000 В*А |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Інтерфейс підключення | RS-232 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Країна виробник | Китай |
| Автон. робота при max навантаж | 3.5 хв |
| Вага, кг | 6.4 кг |
| Вбудована батарея | 12V / 7.5AH x 2 |
| Вхідна напруга | 140 до 290 В |
| Кількість АКБ | 2 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 145 х 345 х 220 мм |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Час переходу на батарею, мс | 0 |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
9 621 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00