Укр
Рус

Код товару: AR_3013634
для мережевого обладнання, для роутерів, безперервної дії (on line), 18 Вт, 85 - 265 В, АКБ - вбудована, LCD - без дисплея, 160 х 105 х 32 мм, 0.385 кг, дбж для роутера
| Призначення | для мережевого обладнання, для роутерів |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Потужність, Вт | 18 Вт |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Інтерфейс підключення | RJ-45, DC |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Країна виробник | Китай |
| Вага, кг | 0.385 кг |
| Вбудована батарея | 10400mAh |
| Вхідна напруга | 85 - 265 В |
| Кількість АКБ | 1 |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 160 х 105 х 32 мм |
| Також | дбж для роутера |
| Тип виконання | настільний |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 760 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00