Пила торцювальна акумуляторна ONE+ RMS18190-0 з протяжкою 18В Ryobi teh0025846 - фото 1
Пила торцювальна акумуляторна ONE+ RMS18190-0 з протяжкою 18В Ryobi teh0025846
Код товару: DW_2749393
Про товар
Пила торцювальна Ryobi 18V ONE+™ RMS18190-0, що входить до системи Ryobi ONE+™, що включає більше 150 акумуляторних інструментів для дому, саду, автомобілів, рукоділля та багато іншого, ідеально підходить для виконання прямих або кутових пропилів в обробці дерева, дверного облицювання та багато іншого. Нова розсувна пила торцювальна 18V ONE+ 190 мм від RYOBI компактна і легка і важить всього 10 кг. Вбудовані ручки для перенесення з обох боків пили полегшують транспортування.
Характеристики
Бренд
Ryobi
Продавець
Dewelt
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
В наявності
-25%