Пила торцювальна Ryobi ONE+ RMS18190-0 акумуляторна 18В без АКБ та ЗП - фото 1
Пила торцювальна Ryobi ONE+ RMS18190-0 акумуляторна 18В без АКБ та ЗП - фото 2
Пила торцювальна Ryobi ONE+ RMS18190-0 акумуляторна 18В без АКБ та ЗП - фото 3
Пила торцювальна Ryobi ONE+ RMS18190-0 акумуляторна 18В без АКБ та ЗП - фото 4
Пила торцювальна Ryobi ONE+ RMS18190-0 акумуляторна 18В без АКБ та ЗП - фото 5
Пила торцювальна Ryobi ONE+ RMS18190-0 акумуляторна 18В без АКБ та ЗП - фото 6
Пила торцювальна Ryobi ONE+ RMS18190-0 акумуляторна 18В без АКБ та ЗП
Код товару: SB_2433849
Про товар
Пила торцювальна Ryobi 18V ONE+™ RMS18190-0, що входить до системи Ryobi ONE+™, що включає більше 150 акумуляторних інструментів для дому, саду, автомобілів, рукоділля та багато іншого, ідеально підходить для виконання прямих або кутових пропилів в обробці дерева, дверного облицювання та багато іншого. Нова розсувна пила торцювальна 18V ONE+ 190 мм від RYOBI компактна і легка і важить всього 10 кг. Вбудовані ручки для перенесення з обох боків пили полегшують транспортування.