Укр
Рус

Код товару: AR_3017024
ручний, сухе, контейнер, на ручці, від мережі, 600 Вт, Тип фільтра - НЕРА, губчастий фільтр, Ємність пилозбірника - 0.9 л, Довжина шнура - 6 м, 80 дБ, 1070 х 260 х 250 мм, 2 кг, Колір - білий
| Тип пилососа | ручний |
| Тип прибирання | сухе |
| Тип пилозбірника | контейнер |
| Тип керування | на ручці |
| Тип живлення | від мережі |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Тип фільтра | НЕРА, губчастий фільтр |
| Ємність пилозбірника | 0.9 л |
| Насадки та щітки | щілинна, комбінована (підлога/килим), універсальна щітка |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Довжина шнура | 6 м |
| Колір | білий |
| Особливості | настінне кріплення |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Розмір | 1070 х 260 х 250 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 731 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00