Укр
Рус

Код товару: AR_3017002
| Тип пилососа | автомобільний |
| Тип прибирання | збір рідини, сухе |
| Тип пилозбірника | контейнер |
| Тип керування | на ручці |
| Тип живлення | акумулятор |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Час роботи на одному заряді | 25 хв |
| Ємність пилозбірника | 0.5 л |
| Насадки та щітки | щілинна |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність аккумулятору | 7500 mAh |
| Вага | 1.2 кг |
| Довжина шнура | 3 м |
| Колір | чорний |
| Потужність всмоктування | 6000 pa |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Розмір | 410 х 100 х 100 мм |
| Тип пылесоса, синк | автомобільний пилосос, автопилосос |
| Час зарядки | 3.5 години |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 069 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00