Укр
Рус

Код товару: AR_3017029
З новим пилососом Aspiring Dust 5 прибирання машини буде як ніколи швидким і ефективним. Завдяки 100 Вт вбудованої потужності та сили втягування 16000Ра модель здатна витягнути дрібні частинки шерсті і волосся навіть із важкодоступних місць, наприклад з вузького простору між сидінь. При цьому просте керування, низький рівень шуму і компактні розміри подбають, щоб експлуатація доставила вам виключно позитивні емоції. У комплекті йде два фільтри – циклонний металевий HEPA та HEPA з целюлози. Циклонний фільтр всередині оснащений перегородками, які створюють завихрення повітря. Це дозволяє утримувати найдрібніші частки пилу.
Комфортна експлуатація
У комплекті з пилососом йдуть три насадки: для пилу і глибокого очищення. З їх допомогою можна ефективно очищати будь-яку частину автомобіля — будь то багажник чи водійське сидіння. Все сміття потрапляє в прозорий контейнер місткістю 0,7 літри, який легко знімається і швидко спорожняється.
Модель може працювати як від батареї так і від прикурювача. Завдяки Li–ion батареї 6000mАч, Aspiring Dust 5 може працювати до 20 хвилин.
Ергономічний дизайн
Пристрій зручно лежить в руці. Спеціальна ручка виключає випадкове падіння, пилосос ручного типу Aspiring Dust 5 не ковзає навіть у вологій долоні. Корпус в комбінації ударостійкого АБС-пластика і полікарбонату стійкий до зносу навіть при щоденному прибиранні. Апарат відмінно виглядає, текстура поверхні приємна на дотик і не втрачає своїх властивостей з часом.
Компактний розмір
Апарат з габаритними розмірами 355 мм * 140 мм * 180 мм зручний в роботі, а обслуговування і зберігання не викликає проблем. Портативний пилосос Aspiring Dust 5 зручно зберігати в багажнику автомобіля, вдома на полиці і навіть в ящику робочого столу. Його можна брати з собою в подорожі і тривалі відрядження, ніколи не забуваючи про чистоту.
| Тип пилососа | автомобільний |
| Тип прибирання | сухе |
| Тип пилозбірника | контейнер |
| Тип керування | на ручці |
| Тип живлення | акумулятор |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Час роботи на одному заряді | 20 хв |
| Ємність пилозбірника | 0.7 л |
| Насадки та щітки | щілинна |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність аккумулятору | 6000 mah |
| Вага | 0.7 кг |
| Колір | чорний |
| Потужність всмоктування | 16000 Па |
| Розмір | 355 х 180 х 140 мм |
| Тип пылесоса, синк | автомобільний пилосос, автопилосос |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 278 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00