Укр
Рус

Код товару: AR_3023890
Квадрокоптер "Малюк Зіппі" - мініатюрний літальний апарат на радіокеруванні з 6-осьовим гіроскопом.
Габарити дрона - 7х7х2,8 см, вага - 25 грам. Незважаючи на такі мініатюрні розміри, модель оснащена wi-fi камерою 0,3 Мп і управляється за допомогою додатка, яке необхідно встановити на мобільний пристрій. Також можлива передача відео в реальному часі (FPV), і передача фото і відео за допомогою жестів.
Характеристики камери:
Рекомендується використовувати в закритому приміщенні або при повній відсутності вітру на вулиці, так як навіть найменші потоки вітру можуть зносити дрон.
Рух квадрокоптера:
Особливості:
| Клас | повітряний транспорт |
| Тип | квадрокоптер |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 25 г |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Колір | червоний |
| Комплектація | квадрокоптер, додатковий акумулятор |
| Радіоуправління | 2.4 GHz |
| Ширина | 70 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 670 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00