Укр
Рус






Код товару: AR_2997861
Рюкзак ASUS TUF VP4700 17" — ваш надійний компаньйон для активного способу життя та подорожей. Завдяки водовідштовхувальним властивостям ви можете бути впевнені, що ваші цінності залишаться сухими, навіть у найвологіших умовах.
Зручні розміри 46.50 x 32.50 x 13.00 см і легка вага всього 0.62 кг роблять цей рюкзак ідеальним вибором для щоденного використання. Розмір відсіку для ноутбука 44.00 x 32.00 x 4.00 см забезпечує достатньо місця для вашого пристрою, забезпечуючи його безпечне та зручне зберігання.
Виготовлений з високоякісного поліестеру, рюкзак ASUS TUF VP4700 17" відрізняється високою міцністю і довговічністю. Максимальний розмір 17" забезпечує сумісність з широким спектром ноутбуків та планшетів, що робить його універсальним рішенням для всіх ваші потреб.
| Рекомендований розмір ноутбуку | 17" |
| Спосіб закриття | ремінь-застібка |
| Матеріал | поліестер |
| Спинка | м'яка |
| Особливості | регульований плечовий ремінь |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішня висота під пристрій | 440 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 320 мм |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Гарантія | 6 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 899 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00