Укр
Рус






Код товару: AR_2997884
Особливості:
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Матеріал | перероблений поліестер (rpet) |
| Спинка | м'яка |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішня висота під пристрій | 402 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 281 мм |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Об`єм | 18 л |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 800 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00