Укр
Рус

Код товару: AR_3023834
Розмір 29*20*7 см. Матеріал: водовідштовхувальний поліестер. Відділень - 1, 1 передня кишеня на блискавці.
| Тип портфеля | підлітковий |
| Розмір (зріст) | M (130 - 145 см) |
| Спинка | анатомічна |
| Стать | хлопчик |
| Корпус рюкзака | м'який |
| Матеріал | поліестер |
| Відділення | для телефона |
| Кількість відсіків | 1 |
| Колір | синій, блакитний |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 7 см |
| Особливості | регульовані лямки |
| Ширина | 20 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
594 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00