Укр
Рус

Код товару: AR_3023823
Особливості:
| Тип портфеля | підлітковий |
| Розмір (зріст) | L (145 - 175 см) |
| Спинка | анатомічна |
| Стать | дівчинка |
| Корпус рюкзака | м'який |
| Об`єм | 12.5 л |
| Матеріал | поліестер |
| Відділення | для планшета |
| Кількість відсіків | 1 |
| Вага | 600 г |
| Колір | фіолетовий |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 13 см |
| Особливості | регульовані лямки, бокові кишені |
| Ширина | 26 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
909 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00