Укр
Рус

Код товару: AR_3023839
Рюкзак Cool For School.
Характеристики:
| Тип портфеля | для першокласників |
| Розмір (зріст) | XL (більше 175 см) |
| Спинка | анатомічна |
| Стать | дівчинка, хлопчик |
| Корпус рюкзака | м'який |
| Об`єм | 26 л |
| Матеріал | поліестер |
| Відділення | для планшета |
| Вага | 700 г |
| Колір | червоний |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 48 см |
| Глибина | 22 см |
| Особливості | світловідбиваючі елементи |
| Ширина | 33 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 053 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00