Укр
Рус

Код товару: AR_3023814
стать - хлопчик
| Тип портфеля | для першокласників |
| Розмір (зріст) | S (115 - 130 см) |
| Спинка | ортопедична |
| Стать | хлопчик |
| Корпус рюкзака | м'який |
| Об`єм | 20 л |
| Матеріал | водовідштовхуюча тканина |
| Відділення | для телефона, для планшета, для шкільного приладдя, для пляшки |
| Кількість відсіків | 3 |
| Колір | різнокольоровий, чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 15 см |
| Особливості | світловідбиваючі елементи, регульовані лямки, високоякісна фурнітура |
| Ширина | 28 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 244 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00