Укр
Рус

Код товару: AR_3023815
Шкільний рюкзак Kite K25-773M-4 – м'яка ортопедична модель з максимальною кількістю кишень. Цей рюкзак подбає про те, щоб навчання було комфортним.
Стильний дизайн дарує натхнення та впевненість. Продумана організація місця із зручними кишенями та відділеннями допоможе завжди підтримувати вміст рюкзака в порядку. У об'ємну передню кишеню можна покласти пенал або ланчбокс, щоб усередині рюкзака було більше вільного місця для шкільної канцелярії.
М'які рюкзаки мають полегшену вагу і практично не відчуваються на плечах, що дуже важливо для рюкзака, який дитина носитиме до школи щодня.
Ортопедична конструкція забезпечує максимальний комфорт для дитини та сприяє підтримці правильної постави. Модель рекомендована для дітей 6-10 років та зростом 130 – 145 см.
Трендовий дизайн зачаровує гармонією кольорів.
Приємний бонус від Kite Разом із рюкзаком ви отримуєте стильний гаманець із карабіном, який можна носити як пристебнутим до рюкзака, так і окремо, як самостійний аксесуар.
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків, який щорічно отримує найпрестижніші нагороди: "Вибір року", "Вибір країни", "Українська народна премія". Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Рюкзак зовні:| Тип портфеля | для першокласників |
| Розмір (зріст) | M (130 - 145 см) |
| Спинка | ортопедична |
| Стать | хлопчик |
| Корпус рюкзака | м'який |
| Об`єм | 13.5 л |
| Матеріал | поліестер |
| Серія | Anime |
| Відділення | для телефона, для планшета, для шкільного приладдя, для пляшки |
| Кількість відсіків | 2 |
| Вага | 818 г |
| Колір | білий, чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 13.5 см |
| Особливості | регульовані лямки, посилене дно, нагрудний ремінь, потовщена ручка-петля |
| Ширина | 28.5 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 228 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00