Укр
Рус

Код товару: AR_3023836
для першокласників, Корпус рюкзака - м'який, стать - хлопчик, спинка - м'яка, об`єм - 19 л, Education Teens, 780 г, блакитний
| Тип портфеля | для першокласників |
| Розмір (зріст) | M (130 - 145 см) |
| Спинка | м'яка |
| Стать | хлопчик |
| Корпус рюкзака | м'який |
| Об`єм | 19 л |
| Матеріал | поліестер |
| Серія | Education Teens |
| Відділення | для телефона, для планшета, для шкільного приладдя |
| Кількість відсіків | 2 |
| Вага | 780 г |
| Колір | блакитний |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 18 см |
| Особливості | посилене дно |
| Ширина | 29 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 264 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00