Укр
Рус

Код товару: AR_3023837
підлітковий, Корпус рюкзака - м'який, стать - дівчинка, хлопчик, спинка - ущільнена, об`єм - 15 л, Education Teens, 570 г, мохіто
| Тип портфеля | підлітковий |
| Розмір (зріст) | M (130 - 145 см) |
| Спинка | ущільнена |
| Стать | дівчинка, хлопчик |
| Корпус рюкзака | м'який |
| Об`єм | 15 л |
| Матеріал | поліестер |
| Серія | Education Teens |
| Відділення | для ноутбука, для телефона, для планшета, для шкільного приладдя |
| Кількість відсіків | 2 |
| Вага | 570 г |
| Колір | мохіто |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 15 см |
| Особливості | бокові кишені, регульовані лямки, високоякісна фурнітура, внутрішня резинка для фіксації бутилки |
| Ширина | 30 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 962 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00