Укр
Рус

Код товару: AR_3023816
Дуже міцний, зберігає яскравий колір, легко чиститься. Стильний і практичний рюкзак доречний в ритмі великого міста. Основне відділення закривається на блискавку. Всередині виробу є відділення для ноутбука з максимальним розміром діагоналі 15,6 дюймів. З боків - два додаткові кишені на блискавці. Модель крім лямки для перенесення в руці, м'яких і широких регульованих бретелей забезпечена фіксацією на грудях. Повністю вентильована та ортопедична спинка створює додатковий комфорт спині. Незамінний аксесуар для активного міського жителя, так і для школярів і студентів.
| Тип портфеля | підлітковий |
| Розмір (зріст) | L (145 - 175 см), XL (більше 175 см) |
| Спинка | анатомічна |
| Стать | дівчинка, хлопчик |
| Корпус рюкзака | каркасний |
| Об`єм | 33 л |
| Матеріал | нейлон, поліспандекс |
| Серія | Full |
| Відділення | для ноутбука |
| Кількість відсіків | 3 |
| Вага | 725 г |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 20 см |
| Особливості | бокові кишені |
| Ширина | 36 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 882 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00