Укр
Рус

Код товару: AR_3023818
Дуже міцний, зберігає яскравий колір, легко чиститься. Легкий і місткий рюкзак з одним основним відділенням із застібкою на блискавці. В основне відділення з легкістю входить ноутбук розміром діагоналі 13 дюймів, iPad і формат А4. Незамінний аксесуар як для активного міського жителя, як для школярів, так і для студентів. Широкі лямки можна регулювати для найбільш зручної посадки, а м'яка ортопедична спинка робить носіння найбільш зручним і комфортним.
| Тип портфеля | для першокласників |
| Розмір (зріст) | XS (до 115 см), S (115 - 130 см), M (130 - 145 см) |
| Спинка | анатомічна |
| Стать | дівчинка, хлопчик |
| Корпус рюкзака | каркасний |
| Об`єм | 16 л |
| Матеріал | нейлон, полівінілхлорид |
| Серія | Half |
| Відділення | для телефона |
| Кількість відсіків | 1 |
| Вага | 625 г |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 15 см |
| Ширина | 30 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 502 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00