Укр
Рус

Код товару: AR_3023833
Розмір 44*29*17 см.
Основний матеріал: водовідштовхуючий поліестер.
Анатомічна спинка забезпечує підтримку та знімає навантаження з найбільш схильних до втоми м'язів.
Рюкзак містить: 2 основні відділення; 2 зовнішні кишені на блискавці та 1 на липучках; 1 внутрішня кишеня на блискавці; 2 бічні кишені для пляшечки та парасольки; анатомічна спинка; ергономічні S-подібні лямки; ключниця; надійна фурнітура; світловідбивні елементи; міцна ручка-петля; кільце для брелку.
| Тип портфеля | підлітковий |
| Розмір (зріст) | L (145 - 175 см) |
| Спинка | анатомічна |
| Стать | дівчинка |
| Об`єм | 22 л |
| Матеріал | поліестер |
| Відділення | для телефона, для пляшки |
| Кількість відсіків | 1 |
| Вага | 770 г |
| Колір | рожевий |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 16 см |
| Особливості | водонепроникний, регульовані лямки |
| Ширина | 32 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 351 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00