Укр
Рус

Код товару: AR_3023813
Корпус рюкзака - м'який, стать - дівчинка, спинка - ортопедична, YES collection, 0.9 кг, бузковий
| Тип портфеля | підлітковий |
| Розмір (зріст) | M (130 - 145 см) |
| Спинка | ортопедична |
| Стать | дівчинка |
| Корпус рюкзака | м'який, напівкаркасний |
| Об`єм | 14 л |
| Матеріал | поліестер, EVA |
| Серія | YES collection |
| Відділення | для шкільного приладдя, для пляшки, для телефона, для планшета |
| Кількість відсіків | 1 |
| Вага | 0.9 кг |
| Колір | чорний, бузковий |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 14 см |
| Особливості | світловідбиваючі елементи, брелок-підвіс, регульовані лямки, текстильна ручка-петля, високоякісна фурнітура, Нагрудний ремінь з регулюванням по висоті, Органайзер, Відділення для ґаджетів, Кишеня для пляшки, Кишеня для телефону |
| Ширина | 27 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 271 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00