Укр
Рус

Код товару: AR_3023822
| Тип портфеля | для першокласників |
| Розмір (зріст) | S (115 - 130 см) |
| Спинка | анатомічна, ортопедична |
| Стать | хлопчик |
| Корпус рюкзака | м'який |
| Об`єм | 16 л |
| Матеріал | поліестер |
| Серія | Monsters |
| Кількість відсіків | 2 |
| Вага | 980 г |
| Колір | сірий, чорний |
| Країна виробник | Великобританія |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 15 см |
| Особливості | світловідбивний друк, вишивка, декоративна кишеня "сітка" |
| Ширина | 28 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 202 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00