Укр
Рус

Код товару: AR_3016590
Тип ріжкова еспресо
Тип управління механічний
Тип установки настільна
Використовуваний кави мелений
Обсяг резервуара 1.5 л
Потужність 1100 Вт
Тиск 15 бар
Колір нержавіюча сталь
Матеріал корпусу нержавіюча сталь
Вага 3.6 кг
Гарантія 24 місяці
Ширина 320 мм
Висота 350 мм
Довжина 270 мм
Вага 4.64 кг
Об'єм 0.0302 м3
| Сфера використання | для дому (побутові) |
| Тип управління | механічне |
| Тип кави для використання | мелений |
| Приготування капучино | ручне |
| Резервуар для води | 1.5 л |
| Тиск | 15 бар |
| Потужність | 1100 Вт |
| Програмовані напої | еспрессо, еспресо |
| Функції | автовідключення, вибір об'єму порції, дисплей |
| Спосіб розміщення | стоять окремо |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.6 кг |
| Габарити | 35 х 32 х 27 см |
| Кількість роздавальних груп | 2 |
| Колір | сірий |
| Комплектація | інструкція, кавоварка |
| Матеріал корпусу | метал |
| Насадка для збивання пінки | так |
| Особливості | захист від перегріву |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 281 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00