Укр
Рус

Код товару: AR_3016593
У класичному виконанні ви органічно впишете Rotex RCM750-S Life Espresso у будь-який сучасний інтер'єр. Бездоганний дизайн, надійне, міцне складання та вибір найкращих сучасних матеріалів для виробництва апарату гарантують комфортну роботу та простоту обслуговування. Доступний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє легко вибрати потрібний режим. Одна або дві порції ароматного еспресо за раз дає можливість насолодитися улюбленим напоєм у компанії друзів у будь-який час доби, а додатковий ручний капучинатор дозволить миттєво збити молоко в пишну високу піну для приготування найніжнішого капучіно або латте. Особливий ріжковий механізм дозволяє готувати каву як у професійних закладах. З великим резервуаром для води об'ємом 1,5 л ви за раз приготуєте велику кількість напою та порадуєте ароматною кавою рідних та гостей.
| Сфера використання | для дому (побутові) |
| Тип управління | електронне |
| Тип кави для використання | мелений |
| Приготування капучино | ручне |
| Резервуар для води | 1,5 л |
| Тиск | 15 бар |
| Потужність | 850 Вт |
| Програмовані напої | еспрессо, еспресо, американо |
| Функції | автовідключення, вибір об'єму порції, індикація роботи, подача гарячої води |
| Спосіб розміщення | стоять окремо |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.9 кг |
| Габарити | 38 х 30 х 23 см |
| Кількість роздавальних груп | 2 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Комплектація | темпер, холдер |
| Матеріал корпусу | метал |
| Насадка для збивання пінки | так |
| Особливості | знімний резервуар для води |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 263 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00