Укр
Рус

Код товару: AR_3019572
Використовуйте мобільний додаток Tapo, щоб миттєво вмикати або вимикати підключені пристрої де б ви не знаходилися. Зробіть ваше життя простішим і безпечнішим.
Функції розкладу і таймераВи можете налаштовувати розклад роботи і таймери на цілий тиждень. Всі підключені пристрої будуть автоматично активуватися і відключатися в заданий час.
Багато функцій в компактному корпусіЗавдяки невеликому розміру Tapo P100 не блокує сусідні розетки.
Захисник вашого будинкуФункція «Не вдома» створює видимість того, що вдома хтось є, періодично вмикаючи та вимикаючи підключені пристрої (наприклад, лампу). Забезпечте додатковий захист від зловмисників, перебуваючи в поїздці.
Сімейний доступВи можете ділитися правами доступу і управління з членами родини, економлячи час і спрощуючи використання пристрою особливо для людей похилого віку.
Гарантії безпеки| Країна виробник | Китай |
| Тип бездротової передачі | Wi-Fi |
| Особливості | світловий індикатор |
| Колір | білий |
| Вага | 100 г |
| Вихідна напруга | 220 - 240 В |
| Вхідна напруга | 220 - 240 В |
| Кнопки | кнопка живлення |
| Максимальна потужність | 2300 Вт |
| Максимальний струм | 10 А |
| Матеріал | пластик |
| Навколишнє середовище | 0°С - +35° С |
| Протокол | IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth 4.2 (тільки для сполучення) |
| Розміри (В х Ш х Д) | 72 х 51 х 40 мм |
| Сертифікація | CE, ROHS |
| Системні вимоги | Android 4.3 +, iOS 9.0 + |
| Частота бездротової мережі | 2.4 ГГц |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 096 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00