Рубанок TP-82/1050 S 1050Вт TEKHMANN hoz0013400 - фото 1
Рубанок TP-82/1050 S 1050Вт TEKHMANN hoz0013400
Код товару: DW_2748769
Про товар
Рубанок електричний TP-82/1050 S призначений для стругання пиломатеріалів з деревини різних порід з можливістю регулювання глибини стругання до 3 мм, а також для зняття фасок і здійснення вибірки («фальцю», «чверті») по торцю, глибиною до 15 мм при виконанні столярних робіт, під час виготовлення різноманітних дерев’яних конструкцій, в тому числі для будівництва і ремонтних робіт у побутових умовах.
Характеристики
Бренд
Tekhmann
Продавець
Dewelt
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
В наявності
-25%