Укр
Рус

Код товару: AR_3017825
2-швидкісний редуктор дає змогу вибрати правильне налаштування потужності для кожної роботи. Низькообертова перша передача ідеально підходить для загвинчування та свердління великих діаметрів, тоді як друга передача забезпечує швидке свердління малих діаметрів.
Точність без зайвих зусиль20 ступенів крутного моменту для максимальної точності: виберіть потрібний крутний момент на кільці попереднього налаштування для індивідуального налаштування для різних матеріалів.
Вбудоване розсіяне освітленняКонцепція PowerLight оснащена потужним вбудованим світлодіодом, який забезпечує розсіяне світло для оптимального освітлення заготовки в темряві.
Швидка та легка заміна свердла та насадокОднокулачковий патрон у поєднанні з автоматичним блокуванням шпинделя забезпечує швидку та легку заміну свердел і насадок однією рукою.
| Тип | дриль - шуруповерт |
| Призначення | побутовий |
| Режим роботи | безударний |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний крутний момент | 40 Нм |
| Режимів крутного моменту | 19 + 1 |
| Тип живлення | акумулятор |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Ємність акумулятору | 2 A/г |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 1 |
| Пакування | кейс |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вага | 1.3 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, рукоятка з гумовими вставками, реверс, підсвічування робочої зони |
| Комплектація | зарядний пристрій, шурупокрут, документація, акумулятор, кейс для перенесення |
| Підсвічування | так |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Швидкість обертання (обороти) | 0-430, 0-1630 об/хв |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 538 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00